Poštovani,
    Pre sedam dana izvršena je extirpacija kompletnog tumora (recidiv neurinoma) sa split rafijom n. Tibialisa i n. Ishiadicusa, u predelu natkolenice. Da li da koristim keltikan kapsule ili miligamma tablete i kad bih mogao početi sa korišćenjem? U uputstvu za keltikan nigde se ne vidi da sadrži kompleks vitamina b.
    Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 04. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Miligama preparat sadrži liposolubilni kompleks vitamina b, inidikovan je kod neuropatija, skuplji je od običnog kompleksa vitamina b ali navodno efikasniji. Keltikan je cerebroprotektiv, sa aktivnim supstanacama koje pospesuju kognitivne funkcije mozga, i indikovan je kod raznih stanja (traume mozga, stanja nakon ekstirpacije tumora mozga itd.) skopcčnim sa usporenjem ili izmenom misaonog toka. Sa korišćenjem kompleksa vitamina b u propisanim dozama nikad nije rano.
      Pozdrav.