Poštovani,
    Imala sam parezu pre godinu dana, nisam bila kod lekara, prošlo je samo od sebe, ali kako vreme prolazi osećam bol na desnu strane lica i n. facialis popušta. Zanima me, može li se ta nesimetričnost moga lica popraviti sa jabučice (fileri), koliko košta, i koliko su trajne?
    Hvala vam.

    Odgovoreno: 01. 06. 2009.
    • Poštovani,
      vaše pismo je prilicno nedorečeno, ne jasno je kako baratate dijagnozom ako se uopšte niste javaljali lekaru (moguće je da su u pitanju druge kranijalne neuralgije (neuropatije) ). Nisam siguran na kakve jabučice mislite, pa bih vas posavetovao da ipak izvadite uput za neurohirurga, i javite mu se na pregled da bi dobili tačne odgovore na vaša pitanja.