Poštovani profesore,
    Moj zet ima dg: tu cerebri parietalis l. Sin on je operisan i sada ide na zračenje kakvi su mu izgledi za ozdravljenje i koliko vi mislite da će to trajati?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 18. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Odgovor na Vaše pitanje zavisi od: 1. Vrste tumora ( patohistološke dijagnoze) 2. Starosti bolesnika 3. Preoperativne veličine tumora, i stepena redukcije tumorske mase 4. Uspešnosti primenjene onkološke terapije (zračenje npr.) 5. Njegovog opšteg stanja pre i posle operacije... 6. I još nekoliko faktora... Dakle, najbolje je o tome razgovarati sa operatorom, koji sigurno raspolaže sa ovim podacima, a koje vi niste dostavili...
      Pozdrav.