Doktore zdravo ponovo ja. Dali visece stopalo more da mi promeni strukturu radnosposbnosti i da trazim komisiski promenu za invalidited da bi promenijo radno mesto, zato sto sada vise nisam narmolan naravno -idem i padam, bas sam kao pijana kokos

    Odgovoreno: 28. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Veoma je bitno na kom radnom mestu radite i kakve aktivnosti podrazumeva vaš rad. Potrebno je da se obratite specijalisti medicine rada koji će sagledati vaše zdravstveno stanje i radno mesto. Nakon toga može savetovati vašem poslodavcu promenu radnog mesta. Ukoliko smatra da je potrebno može vas uputiti i u neku referentnu ustanovu medicine rada (institut u beogradu, zavodi u nišu, kragujevcu, novom sadu) gde će se komisijski oceniti vaša radna sposobnost.
      konačna promena radnog mesta je isključivo i jedino u ingerenciji vašeg poslodavca.