1. Moj sin je pre 7 dana u skoli slomio zub

    Pitanje broj: #11

    Moj sin je pre 7 dana u skoli slomio zub. (Dg.Fraktura dens 11(II klase).Odmah je uradjena

    nadogradnja Cn(OH)2+Helio.Interesuje me kako dalje postupati s tim zubom, da li ce se cesto lomiti.Kad se radi trajna nadogradnja, s obzirom da ima samo sedam godina i da je to prvi stalni zub.

    Hvala unapred,

    Odgovoreno: 19. 02. 2007.

Komentari na pitanje: #11

    • savic nikola 23. 10. 2011.

      Dijagnoza je fistula colli anterior dali je to teska operacija i koliko traje oporavak i ustvari sta je to