Postovani doktore,nadam se da cete mi objasniti zasto se bazocelularni karcinom ne javlja primarno u usnoj duplji?Hvala najlepse

    Odgovoreno: 24. 08. 2008.
    • Postovani! Moram Vam reci da je opisana primatna pojava Bazocelularnog karcinoma i us usnoj duplji, i dosada je literaturno opisano oko 170 slucajeva bazocelularnog karcinoma u usnoj duplji. Tako da je pojava i jednog i drugog tumora porekla bazalnog i spinoznog sloja epitela moguca. Srdacan pozdrav!