Pozdrav, vise od 1 god imam problema sa sinusima ili je u pitanju neuralgija to jos niko ne zna!Strahovite bolove imam..Bol mi krece od korijena zuba (iznad trojke)do oka i onda produzava u glavu,bol je kao sjevnica,traje nekoliko sekundi pa opet i veoma je jak!Bila sam i u Beogradu na klinickom centru i u Sremskoj Kamenici na snimanju glave,gdje je snimak pokazao da imam hronicnu upalu desnog sinusa i da mi je sinus zadebljan da ima neka masa na njemu..al mi niko nije dao terapiju za to i rekao dalje kako da se lijecim...!Ja sam pila degretole od 400 mg sa produzenim djelovanjem preko 6 mjeseci al mi nisu pomogli,posle toga do danas nekih 2 mjeseca primam blokade u desnu stranu lica koje mi malo pomazu...Zubi su mi zdravi to sam provjerila isto u Beogradu u bolnici u ulici Dr.Subotica...Sada me zanima Vase misljenje...da li su blokade moje rjesenje ili drenaza sinusa jer mene ovi bolovi psihicki ubijaju!

    Odgovoreno: 24. 08. 2008.
    • Postovana ! Moram Vam reci da ste nazalost poceli sa blokadama isuvise rano, tj. dijagnostika, nije bila zavrsena. Naime, nisu uradjena adekvatna ispitivanja nerava koja bi objektivizirala njihovo stanje. U svakom slucaju, potrebno je uraditi hirursko eksploraciju maksilarnog sinusa i uciniti adekvatnu drenazu, uz ph verifikaciju. Naime potrebno je sve moguce razloge za Vase smetnje ukloniti. Srdacan pozdrav! Doc Krasic