Postovani!! Zamolila bih vas da mi objasnite sta je posto nesta ne razumijem!! Mojoj majci su doktori postavili dijagnozu tm cutis!! Pa da i objasnite o kakvoj vrsti raka se radi? Koliko traje operacija i koliko se dugo lezi u bolnici? Koje su posljedice?? Unapred zahvalna!! Gordana

    Odgovoreno: 01. 06. 2010.
    • Poštovana,
      Na osnovu onoga sto ste prepisali sa izvestaja doktora radi se o malignom tumoru (tm) koze lica. O eventualnoj prognozi, duzini trajanja i vrsti intervencije neophodan je klinicki pregled. Javite se vasem mf hirurgu, koji ce vam dati te podatke.
      srdacni pozdrav!
      doc krasic