Postovani dr, imam mikrogeniju. Da li mozete, molim vas, da me posavetujete kod kog hirurga u beogradu je najbolje otici na konsultacije i operaciju, koliko bi otprilike kostala operacija kod privatnog hirurga i da li su neophodne tzv sine? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 11. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Mozete se javiti klinici za maksilofacijalnu hirurgiju, prof konstantinovic. Tu cete se podvrgnuti dijagnostici, a nakon toga cete dobiti sve informacije o hir. Proceduri, kao i cenu op. Moguce je izbeci sine, nakon adekvatne ortodontske prpreme.
      srdacno!
      doc krasic