Postovani, moja dijagnoza je cista colli mediana, imam 17 godina njena velicina se povecava. . 2002. Godine je bila 15*13*4 mm. . A 2008 14, 6*6, 5 mm. . Nema uvecanja lgl. . Da li je neophodna hirurska intervencija i do kad se moze odlagati? Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 04. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #59045

    • Daniela mkd 13. 09. 2010.

      Postovani, moje dete ima 5 i po godina, prije 3 nedelje reklu sum nam da ima cista colli mediana, to smo otkrili jer je otekla izpod brade, sa antibiotikom, za 5 dana sve je bilo u redu sta dalje da radimo? Dali je neophodna hirurska intervencija? Hvala

    • Daniela mkd 07. 09. 2010.

      Moje dete koje ima 5 i po godina, prije 2 sedmice otkriveno je da ima citsa colli mediana, izlecila se za 5 dana antibiotikom, dali nam je potrebna hirurska intervencija??? Hvala