Postovani doktore, na UZ pregledu gornjeg abdomena utvrdjeno je da z. kesa presavijena sa jednim vecim polipom 8mm na prednjem zidu i 2-3 manja do 4mm. Da li treba da se pratiili je potrebna operacija? Zahvalna pacijentkinja!

    Odgovoreno: 28. 05. 2008.
    • Postovana Duska!
      Iako nisam abdominalni hirurg, mogu Vam dati sledeci savet. Porebno je da se javite gastroenterologu, koji ce preduzeti dodatna ispitivanja i ako je poterebno, uputiti Vas abdominalnom hirurgu radi hirurske intervencije.
      Srdacan pozdrav!