Postovani, imam jak bol u predjelu vilice, na lijevoj strani, kada zvaćem hranu, ali ne na otvaranje, već kada treba da sklopim vilicu, tačno tamo gdje se preklapaju donja i gornja vilica, kod uha. . Ne znam šta može biti, molim vas pomozite mi.

    Odgovoreno: 13. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Najverovatnije se radi o temporomandibularnoj ili donjeviličnoj disfunkciji. No, da bi se sa sigurnošću moglo tvrditi, neophodno je da se javite maksilofacijalnom hirurgu radi pregleda i dijagnostike, kao i ordiniranja terapije.
      srdačno!
      doc krasić