Molim vas, sta ciniti? Na uz mi je pronadjeno uvecana, leva submandibul. Pljuvacna zlezda, sa manjim cisticnim promenama u parenhimui manji kalkulus velicine 0, 5x0, 37cm. Dobila sam th orvagyl. Normalno jedem, luci mi se pljuvacka, samo imam na vratu manju zlezdicu zbog koje sam i radila uz. Da li kamencic moze spontano izaci i sta raditi sa cistama? Unapred zahvalna na odgovoru

    Odgovoreno: 25. 03. 2010.

Komentari na pitanje: #56288

    • Osecam bol na dodir u predelu desne pljuvacne zlezde i boli me prilikom gutanja. Da li je operacija neophodna?