Postovani, pre sedam meseci mi se unutar donje usne pojavila izraslina (ranica) od oko 3mm, dijagnoza neoplasma benignum textus connexivi et mollis aliud/tu mucosae labli oris inf. I. S/-d21. Ona me ne boli, ali mi strasno smeta. Bila sam na pregledu kod maks. Hirurga i on mi je isekao vrlo malo (gotovo nista) , tako da moj problem nije resen uopste. Postoji li mogucnost da mi se sve ukloni? Molim vas recite mi vase misljenje! Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 25. 03. 2010.

Komentari na pitanje: #55772

    • Goran filipovic 28. 02. 2013.

      Dobar dan zanima me ova dijagnoza koju su prepisali mojoj tetki posle operacije. Pa bih vas zamolio da mi se malo opsirnije objasni laicki o cemu sa radi, i koliko je opasna: d21 neoplasma benignum tehtus connexivi et texuum connexivi aliorum, aliud m544 lumboischialgia