Postovanje dr Krasicu!Imam 28g.Pre dve i po godine tacnije 10.10.2005.g.vadila sam zub tj.umnjak[8].Prlikom vadjenja ili mi je ostecen nerv ili ,kazu,da mi ,navodno,koren raste iz nerva pa je meni ostala anestezija!Vremenom je to postajalo blaze, osecala sam blago trnjenje!A sada nema vise trnjenja nego samo NEOSETLJIVOST, kako ja to nazivam na polovini desne strane donje vilice!Sta Vi mislite o tome i hoce li to ikada proci i da li mislite da drgi zubi sa te strane i umnjak sa leve strane mogu da budu problem!MOLIM VAS POMOZITE!UNAPRED ZAHVALNA MIRJANA!sedi

    Odgovoreno: 17. 05. 2008.
    • Postovana Mirijana!
      Naime, prilikom ekstrakcije Vaseg zuba doslo je do ostecenja nerva donje vilice. Iz Vaseg pitanja vidim da nikakva funkcionalna ispitivanja nisu radjenja nakon pomenute komplikacije. Naime, moguceje uraditi EMNG ispitivanje pomenutog nerva, koje bi na m utvrdilo stepen ostecenja pomenutog nerva.
      Sto se tice eventualne ekstrakcije i posledice na suprotnoj strani, ja sam ubedjen da je moguce to uraditi bez ikakvih posledica.
      Srdacan pozdrav!