Postovani, imam 18 godina. . . Gornja vilica mi je izbacena oko 8mm, i to mi strasno smeta, sto pri govoru, suskam pri izgovoru slova z i s, i ponekad me boli cela gornja vilica, pa me sad interesuje, mogu li vilicu ispraviti operacijom, jel se ne bih zamlacivala sa fiksnom protezom, em je skupa em dugo trebam da je nosim, sto mi i ne odgovara. . . Jos me interesuje koliko su operacije efikasne, i koliko vremenski traju, koliki je oporavam. . Uzasno sam zabrinuta. . Hvala unapred

    Odgovoreno: 03. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Promene na vilicama se tretiraju hirurški, nakon adekvatne pripreme. Rezultati koji se dobijaju su odlični, ako se uradi adekvatan plan hirurške terapije. O svemu možete više saznati nakon pregleda. Javite se na pregled u klinici za maksilofacijalnu hirurgiju u nišu, i dogovorićemo se o svemu!
      srdačno!
      doc krasić