Postovani, pre 3 godine sam operisao ciste na gornjoj desnoj jedinici i dvojci. Operacija je bila dosta bolna i od tada imam ogroman strah za odlazak kod zubara. Moje pitanje je da li neko u srbiji radi totalnu anesteziju za operaciju cisti i koliko ona moze da kosta. Unapred zahvalan,

    Odgovoreno: 26. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Možere se javiti klinici za maksilofacijalnu hirurgiju u nišu, gde će se uraditi dg, videti cena na osnovu dijagnostike i uraditi hirurška intervencija. Javite se u četvrtak 04. 03 popodne ja sam dežurni i saznaćete sve pojedinosti!
      srdačno!
      doc krasić