Pitanje za dr. Krasica: moj tata je rodjen 1972. G. I od rodjenja ima hemangiom na desnom obrazu. Interesuje me da li se taj hemangiom moze nekako odstraniti, operacijom, ili nekom drugom metodom. Da li je to rizicna operacija i dali vi to radite u nisu? Molim vas da mi odgovorite da li se to moze odstraniti i na koji nacin. Unapred hvala

    Odgovoreno: 13. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Da bih mogao da vam dam iscrpni osgovor neophodno je uraditi klinički pregled, a i eventalnu angiografiju, tj. Kontrasno snimanje krvnih sudova obraza. Stoga, je potrebno da se vaš tata jevi na pregled!
      srdačno!
      doc krasić
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #52781

    • Uradio sam ultrazvucnu dijagnostiku u vezi hemangioma lica, ali bi trebalo odraditi i "angiografiju" da li bi trebalo da se obratim vama povodom tog snimanja ili. . . ??? Da li bi uspomoc neke operacije to moglo da se otkloni ili putem lasera u beogradu. . .

    • Koji uput, od kog lekara je potreban da bi se stiglo do vas. . ? Na kojoj kliinici / odelenju, i kojim danom. . . ???