Pitanje za dr krasica. Student sam elektronike u nisu, inace zivim u vojvodini. Doziveo sam saobracajnu nesrecu i prilikom udesa polomio sam gornju vilicu, izbijena mi je jedinica iz korena, a dvojka polomljena sa desne strane. Sa leve strane gde se nalaze 1 2 3 polomljena mi je vilica. Na prijemu u bolnicu su me snimali i na snimku mi se ne vidi prelom nego prilikom operacije stopala 6. 11 09. Su primetili da mi je slomljena vilica. Na mfh su mi 12. 11. 09. Uradili op, stavili su mi sinicu. Nisam imao nikakvo dodatno snimanje i mislim da mi nisu dobro odradili, a na moje pitanje su mi rekli da mi se samo cini da je to tako. 29. 12. Su mi zakazali skidanje sinice. Imam na nepcu ispupcenje gde se nalazi lom. Pa vas molim da mi kazete da li se kasnije, ako to sraste moze odraditi dodatna op ili bilo sta da mi to bude u redu i mogu li se javiti i gde kad se vratim u nis na dodatni pregled i konsultacije. Izvinite sto je ovako opsirno i hvala u napred.

    Odgovoreno: 20. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Budite mirni, neka kolege u novom sadu odrade ono što je planirano, zbog toga što je to neophodno, kako bi došlo do zarastanja. Kada budete dolazili u niš, ponesite medicinsku dokumentaciju, javićete se na kliniku za mfh u nišu, ja ću vas pogledati i dogovorićemo se o daljem tretmanu.
      srdačno!
      dr krasić