Pre 3 godine operisala sam vilicu u brckom kod dr kusturice posto sam imala urastao zub nakon te operacije imam stalno prisutne bolove osecaj da mi je na tom mestu utrnjeno sve isti doktor mi je predlagao da mi operise gnojnu kesu obilazila sam par lekara a niko pravi odg: da mi da svi misle da mi je zivac tada presjecan molim vas za savet i adresu maksilofacijalnog hirurga u bjeljini n sadu tuzli radi pregleda posto kod takvog specijaliste nisam bila

    Odgovoreno: 10. 12. 2009.

Komentari na pitanje: #47859

    • Maria novoselac 23. 02. 2012.

      Ja sam bila kod njega prosle god. On ima obicni rendgen, , na kom se zivci ne vide, , , za snimanje zivaca ide se na posebno snimanje u roru, , , , , to sam sada obavila. Tocno se vidi kako zivci stoje. Vjerovatno je ostetit kakav zivac, , , , , tako su meni bar objasnili ovdje. .