Poštovani dr. Krasiću, imam pitanje za vas i unapredse zahvaljujem na odgovoru. Naime pre mesec dana sa m gornju usnu uvecala 1cc biopolimera, medjutim imam osecaj trnjenje usne, i mali otok na sredini i to izaziva nervozu kod mene, , a i kasnije sam saznala da je biopolimer isto što i silikon. Moje pitanje je da li se može izvaditi iz usne i koliko je to bolno i ostaje li ožiljak. I koliko se to plaća. Hvala vam puno baš sam se uplašila

    Odgovoreno: 01. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Za bilo koji iscrpni odgovor, neophodan je klinički pregled, kako bi došli do adekvatnog odgovora i predloga tretmana. Utrnulost je posledica ubrizgane količine preparata. Suve tople obloge i b vitamin, do kliničkog pregleda.
      doc dr d. Krasić