Imam mikrogeniju, koja je vrlo izrazena, i vec godinama mi stvara tegobe, prevashodno zbog estetskog izgleda. Zanima me moze li se taj deformitet korigovati, da li je operacija komplikovana i koliko traje priprema i postopertivno lecenje. Hvala.

    Odgovoreno: 31. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Da bih vam dao podrobniji odgovor, neophodan je klinički pregled, kao i dodatna dijagnostika u smislu rtg i izrade studijskih modela. Operativni zahvat se radi nakon ortodontske pripreme. Nakon pregleda vam mogu reći koja vrsta hirurške intervencije je neophodna.
      doc krasić