Imam malo cudnije pitanje. Pocela sam da nosim monoblok i osle nedelju dana nosenja, ja sam primetila da mi se faca promenila, tj. Oblik face. Prosirila mi se bocno a spreda mi se izduzila. Ne znam u cemu je problem i da li je to monoblok mogao da uradi za nedelju dana ili je nesto drugo u pitanju? U svakom slucaju ima promene na faci. Pretpostavila sam da su u pitanju misici ali opet nisam sigurna. . Zelela bih da mi odgovorite, hvala unapred!

    Odgovoreno: 17. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Imajući u vidu da ortodontski aparat nosite tek nedelju dana, moguća je samo minimalna reakcija muskulature, koja je nečto zategnutija i može ostavljati induvidalni vizuelni utisak promena na licu. No, u svakom slučaju javite se vašem ortodontu na kontrolni pregled, koji će vam dati više pojedinosti.
      srdačno!
      doc krasić