Postovani, sa desne strane vrate u predjelu jamice pojavi mi se mjehur velicine kokosijeg jajeta. Mekano je, nije bolno kao da je naduvano i kao da je unutra zrak. U zadnje tri godine pojavilo mi se to pet sest puta i traje jedan dan. Pojavi se ujutro i do sledeceg nestane. Smimala sam stitnu zlijezdu na ultrazvuku i doktor kaze da je sve u redu sto se tice stitne zlijezde. Kaze da mi je sa te srane masno tkivo malo uvecano ali ne zna zasto se toliko napuhalo i da to do sada nije nikada vidio. Samo da napomenem da nista tesko nisam radila da nije od napora a ni grlo ne ne boli. Sta vi mislite sta bi to moglo da bude unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Da bi došli do više podataka o promeni koja se javljaali više kod vas, neophodno je da se javite vašem mfh hirurgu kada vam se ta promena pojavi, kako bi se uradio adekvatan pregled, i eventalna dijagnostika. Tako bi znali više o promeni na vratu.

      doc d. Krasic