Postovani doktore imam dg Luxacio art TM l sin.i Neuralgio n. trigemini v1 et v2 . imam jake bolove od th koristim amp diprofost,amp OHB12 ITAB RIVOTRIL 2/1/2.Imam snimke,bolovi su jaki odjednom pocinju ne pomazu ni analgetici javljaju mi se nekoliko puta u toku dana ,boli me temporalni deo,mandibula,maxillaitreperi mi nerv oka zapusena mi je leva nozdrva a uvo najace. Zivim u Bujanovcu mozete li da mi pomognete kazite mi svoje misljenje . Unapred zahvalna pacijentkinja

    Odgovoreno: 02. 03. 2008.
    • Postovana! Imajuci u vidu kompleksnost Vase simptomatologije, potrebno je uraditi kompletnu dijagnostiku, kako RTG, tako i neurofiziolosku, kako bi dosli do adekvatne Dg i terapije. Najbolje bi bilo da sa svom postojecom dokumentacijom dodjete do Klinike za MFH u Nisu ito 6 i 20.03 popodne posle 16 sati. Srdacan pozdrav,. Dr Krasic