Poštovana,
    Interesuje me koliko se može dobiti na funkcionalnosti kod jednostranog potpunog rascepa usne i nepca kod osobe koja je 36 godina stara, a od korekcija je odrađena samo sutura usne, zatvaranje nepca nikada nije odrađeno. Kojim klinikama se obratiti? Koja je cena takvim operacijama?
    Pozdrav.

    Odgovoreno: 29. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Hirurška intervencija seradi upravo zbog izvanrednog funkcionalnog rezultata, kako pri ishrani, tako i pri govoru, prevenciji infekcije disajnih puteva itd. Javite se bilo kojoj univerzitetskoj klinici, gde će Vam na osnovu pregleda reći i cenu. Možete se javiti u Nišu na kliniku za mfh, meni nakon 10 Avgusta svakodnevno u 9 sati.
      doc Krasić