Dobio sam lagan udarac kutije u levu stranu glave pre 3 meseca, od tada imam ograničeno otvaranje i zatvaranje usta, ne mogu da jedem normalno, a od jutros nikako. Da li možete da mi pomognete šta da radim pošto sam bio u Lebanu, Leskovcu i Nišu kod doktora i na stomatološkoj klinici, a planiram u utorak da dođem u Beograd na maksilofacijalnu kliniku jer nemam drugog izbora. Doktori su mi rekli da je u pitanju trismus i da je verovatno neka žila oštećena na desnoj strani obraza i da je ona najverovatnije izazvala povećanje žlezde ispod brade na levoj strani.
    Unapred zahvalan Predrag Stošić iz Lebana.

    Odgovoreno: 16. 06. 2009.
    • Poštovani,
      premalo je podataka, kako bih mogao da vam dam precizan odgovor. Stoga, vam preporučujem da sa celokupnom medicinskom dokumentacijom dođete u četvrtak 18.06.09, popodne na Kliniku za mfh u Nišu, radi pregleda i eventualne terapije.