Postovanje' moj problem je sledeci : pre 2 dana nakon sto sam se probudio osetio sam ostar bol koji je prestao nakon nekoliko minuta nakon tog bola ostim neki "pritisak" na zub i kao da nesto pulsira duboko u korenu zuba.. imam i dalje u vilici koren SESTICE koji i dalje nije izvadjen.. moguce da je to problem pa vas pitam za savet sta bih trebao da uradim da se oslobodim bola i tog osecaja pusliranja i pritiska na zub Hvala u napred

    Odgovoreno: 06. 02. 2008.
    •  Potrebno je da se javite Vasem stomatologu, koji bi Vam uradio odredjenu dijagnostiku. Pulsiranje govori u prilog postojanje infekcije, te stoga morate odmah preduzeti i medikamentoznu terapiju u smislu antibiotika, i obavezan tretman zuba. Pozdrav, dr Krasic