Poštovani,
    pre dve godine sam zadobio udarac laktom u predelu j agodične kosti na fudbalskoj utakmici, nakon operacije asimetrija je primetna, desna strana je ulubljena a takođe mi je ostao ožiljak na donjem kapku koji deluje uznemirujuće prilikom smejanja, tačnije kapak nema punu funkciju zatvaranja oka. Da li je moguće podići taj kapak i šta bi moglo da se uradi po pitanju asimetrije lica? Pročitao sam ranija pitanja u kojima ima više načina, interesuje me koji je najzahvalniji i cena.
    Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 06. 05. 2009.
    • Poštovani!
      Svakako je moguća korekcija i j agodičnog predela, a i kapka, no neophodno je da se javite vašem maksilofacijalnom hirurgu, koji će izvršiti adekvatnu dijagnostiku i preporučiti adekvatan tretman.
      Srdačan pozdrav! Dr Krasić