Poštovani,
    imam 2 godišnjne dete koje je rođeno so rascep na gornata usna, operisano je i rascepot go nema ama ima zabelezitelna luzna. Da li može da se operiša ponovo i da izgleda normalno kako site drugi?
    Hvala vam unapred

    Odgovoreno: 26. 04. 2009.
    • Poštovana,
      vaše dete je operisano i neophodno je da se redovdovno kontroliše i prati od strane doktora, dok ne napuni 18 godina, tj. dok se nezavrši rast kostiju lica i vilica. Naravno, da je moguće to još operisati i korigovati. Nekada je potrebno i po 5 do 10 operacija da bi se to dovelo u optimalni odnos.
      Srdačan pozdrav! Doc Krasić