postovani dr, dali i vi mislite kao i vase kolege na stomatoloskom  fakultetu u beogradu kod kojih sam otisao na pregled zbok malo povecanih  limfnih cvorova ispod vilice, bezbolnih ali ih osecam ponekad, naime  rekli su mi da je to normalno u toj regiji, pogotovo ako nemam krajnike  (a nemam ih) jedan dr mi je reko da pipnem njegove cvorove i da se uverim  da ih ima i on :) sta vi mislite? cvorovi su oko 1 cm do 1,5cm tacno od  ugla mandibule ka sredini sa obe strane.

    Odgovoreno: 28. 01. 2008.
    • Postovani, Da bih mogao da odgovorim na Vase pitanje premalo je cinjenica  u samom pitanju. Naime, postoji veliki br. razloga koji mogu da dovedu do  uvecanih limfnih cvorova u podvilicnim predelima. Potrebno je uraditi  detaljno ispitivanje od laboratorije, ortopantomografkog snimka vilica,  brisa nosa i grla, sto bi bilo pocetno u analizama. Nadamse da ce te to  sve uraditi i nakon toga cu Vam reci vise o vasem problemu. Pozdrav. dr  Krasic