Snimao sam sinuse i imam hroničnu upalu sinusa.
    Izveštaj nalaza glasi: Pansinutitis chr. muccicella sin.max.1.dex.
    Ako možete to da mi malo bolje pojasnite.. i kako se leče ti hronični sinusi?
    Unapred zahvalan na odgovoru

    Odgovoreno: 22. 03. 2009.
    • Poštovani!
      Na osnovu Vaše Dg, bolujete od hronične upale paranazalnih šupljina, sa prisustvom ciste u gornjoviličnom sinusu sa desne strane. Neophodno je da se javite maksilofacijalnom hirurgu ili specijalisti ORL, koji će na osnovu dijagnostike, i eventualno brisa preduzeti adekvatnu terapiju, i to ciljanu.
      Srdačan pozdrav!
      Doc Krasić