Poštovani
    pre20 g.na gornju vilicu sam stavila navlake. Škrljci su sada ispod stradali i trebalo bih sve zube da izvadim. I donja vilica je loša ima puno kvarnih zuba. Ja bih ih sve izvadila i stavila običnu protezu. Imam 46 g. međutim problem je što sam pre 1g imala embolizaciju aneurizmeACI lat.dex. Sada je se obavila kontrola sa dg.DSA mozga desno ACI torturozna u supraklinoidnom delu. U kaudalnom delu emobilisana aneur.na ACI a. ophtalmika je rekanalisana pa je neophodno ugraditi stent. Kada će to biti ne znam jer ga teško nabavljaju. Vaše kolege se plaše da mi vade zube zbog svega toga. Mislite li Vi da je to zaista toliko opasno i gde bih mogla da izvadim zube.
    Hvala

    Odgovoreno: 18. 03. 2009.
    • Poštovana,
       Neophodno je da se javite oralnom ili maksilofacijalnom hirurgu sa Vašom dokumentacijom, oni će uraditi pregled, dijagnostiku, eventualnih konsultativnih pregleda, preporučiti adekvatnu terapiju! Srdačan pozdrav!
       Doc Krasić