Postovani doktore, Imam 71 godinu i problem sa hronicnom upalom ceonih sinusa. Do sada sam koristio kapi za nos koje se pripremaju u apoteci (gentamicin + dexaron? + epludur? - rukom pisano pa je necitko) i nakon toga mi nekoliko nedelja bude bolje, ali se ponovo jave isti problemi. Primetio sam da mi je posle koriscenja navedenih kapi, koje sam do sada koristio 3 - 4 puta, oslabilo culo mirisa. Mogu li i dalje da koristim navedene kapi ili mi predlazete nesto drugo?

    Odgovoreno: 13. 03. 2009.
    • Postovani! Potrebno je da se javite specijalisti maksilofacijalne hirurgije ili ORL, koji bi nakon pregleda, sproveo odredjenu dijagnostiku. Nakon toga bi dobili adekvatnu terapiju, nemojte uzimati kapi koje ste do sada uzimali dok ne uradite dijagnostiku. Srdacan pozdrav! Doc Krasic