Moj otac je imao operaciju vrata, nadjen mu je tumor colli koji je ustvari rak u prvom stadijumu. Trebao je da ide na zračenje, ali se onesvestio pa ga šalju da uradi skener i eeg. Da li postoji mogućnost da on ima tumor i u glavi? Kažu da su mu onaj na vratu super očistili. Ima jaku glavobolju, stalno samo spava, neće da jede i ako ga bude on viče na njih. Da li može tako da se ponaša jer je dosta pio Trodon posle operacije? Jako se brinem da nije takav jer mu možda ima nečeg u glavi. Ponekad i pobrka reči.
    Molim Vas da mi odgovorite ako znate jer ne mogu da čekam dok mu urade još analiza.
    Unapred puno hvala