Imam meningeom u predijelu maksilarne regije desno,diametra 42mm x 34mm. ekstendira u regiji apeksa orbite i medijalno ka nosnom hodniku. po nalazima pokazuje da je u progresiji. Vas savjet!

    Odgovoreno: 16. 02. 2009.
    • Postovana! Neophodna je sveza dijagnostika i hirurska intervencija, kako bi predupledili eventalne komplikacije, koje mogu nastati nakon daljeg rasta istog. Hirurska intervencija podrazumeva timski pristup od strane maksilofacijalnog i neurohirurga. Srdacan pozdrav! doc Krasic