Ni sama ne zna sta me je snaslo!?Od navodne upale   uva,inf.mononukleoze,hipotireodizma...sve to me je  snaslo u zadnja   4.meseca.Posto mi bolovi uva nisu prestali otisla  sam kod   maksilohacijalnog hirurga u NS-u,njegova  dijagnoza-subluxatio art.tm   billateralis. luxatio mandibulae anterior  billateralis.Radila sam sve sto   mi je on rekao.Na sledecoj kontroli nakon tri  nedelje ,rekaoje, da je   bolji distalni polozaj.Meni je sve gore ,pocelo mi  je kociti se   lice,vilica,zubi,sevajuci bolovi u predulu  uva,obraza ,vilice...nakon toga   kocenje misica po celom telu ,peckanje po kozi,bol  u prstima na nozi i   ruci.Moji svi mi govore da sam umislila sve  to.Preplasena sam od svega sto   me je snaslo.Bila sam i kod psihijatrija i on  slaze sa mojima.Padam u ocaj   jer su me snasle stvari koje mi se nikada ranije  nise desevale!   UNAPRED ZAHVALNA

    Odgovoreno: 29. 12. 2007.
    • Iz ovako prilozenog pitanja koje je opsirno a nazalost  nedovoljno za kompletno sagledavanje vaseg problema.  Na osnovu dijagnoze, koju su postavile kolege MFH iz  N. Sada, mogu Vam reci da se radi o oboljenju koje  nije opasno ali koje moze da da siroku  simptomatologiju, koja izmedju ostalog moze da  obuhvata i misice glave i vrata. Stoga morate biti  istrajni u predlozenim vezbama i eventualno uzeti  nesto od miorelaksanata u dogovoru sa Vasim doktorom.  Nema razloga za brigom!  Srdacan pozdrav. dr Krasic