U avgustu mi je radena apikotomija na 5-ka levo gore. po 5 meseci t.e. danas zadrzana sam u dnevnu bolnicu po snimanje sunusa i jaki bolovi kao i tem 37,5radi infekcije i seriozne sostojbe sinusa. Lekar mi je rekao da se radi o zagrozenom sinusu i da treba da mirujem. osecam i vrtoglavice. primam terapije i rekao mi da kad sesmiri možda bi imalo potrebe da se čisti sinus.
    Molim vas recite mi Vaše iskustvo vo vakve situacije, dali cu imati trajne posledice, koliko uobicaeno traje terapije i bolovanje dali smijem malo da radim i strogo da mirujem . Kolika je verojatnost da u natamosnom životu nemam problema sa ovim ili možda da je hronično?
    Unapred veliko hvala