Imam 43 godine, i od pre 20 godina mi se na gornjoj usni pojavila bradavica koju su mi na Vmc u Somboru spalili tečnim azotom, ali se posle toga ubrzo ponovo pojavila i tada su mi to isekli u Užicu i poslali na analizu gde je nalaz bio uredan sa dijagnozom virusne papilome -Papiloma labile sup oris - koliko se sećam. Bio sam miran jedno 5 godina i zubar mi je povredio sa čeličnom cetkom unutrasnju stranu donje usne gde se ponovo pojavila ista koja i danas stoji.Prilikom posete lekaru opste prakse savetovano mi je da ne diram ništa jer se može proširiti u grlo ako se prospe. Ona je nekad boje kože a nekad bela veličine zrna kukuruza glatka kao u čauri.
    Šta mi Vi savetujete, s obzirom da mi ne smeta i ne grizem je a nalazi se pored predzadnjeg zuba donje vilice. Osećam je jedino kad jedem malo više kiselo i slano.
    Unapred zahvalan