Poštovani,
    da li usled teškog vadjenja umnjaka sa dve primljene anestezije i cimanja vilice može da se javi tinitus na toj strani gde je bila ekstrakcija zuba...tinitus se javio posle par meseci od tad...
    P.S.kada izbacim zube tj donji deo vilice unapred povećavam zujanje.

    Odgovoreno: 19. 01. 2009.
    • Postovana! Jedna od retkih komplikacija, nakon ekstrakcije zuba je i lezija slusnog zivca. Neophodno je da se javite speccijalisti Orl, koji ce uraditi funkcionalno ispitiveje narva, a na osnovu toga i predloziti adekvatan tretman. Srdacan pozdrav! Doc Krasic