Pušač sam i veoma sam se zabrinula kada sam iznad jezika na gornjoj čeljusti primjetila nešto žuto u obliku malih pluća, a rubovi jezika su se kako da se izrazim smežurala, naborala....da li je to opasno i kome da se obratim?

    Odgovoreno: 12. 01. 2009.
    • Postovana!! Iz Vaseg pitanja, koje je vaoma oskudno, predpostavljam da nije nista opasno, no neophodno je da se javiti specijalisti za oboljenja mekih tkiva usne duplje, koji ce Vas pogledati i preduzeti adekvatan tretman. Srdacan pozdrav! Doc Krasic