Poštovani,
    pošto dugi niz godina patim od hronične upale sinusa, molila bih Vas da  mi preporučite gde bi mogla da uradim operaciju i koliko otprilike košta, jer lečenje nema nikakvu svrhu. Upale su postale češće i nepodnošljive.
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 24. 12. 2008.
    • Poštovana,
      Neophodno je da se javite maksilofacijalnom hirurgu ili Orl specijalisti, koji će napraviti adekvatnu dijagnostiku, i predložiti način lečenja. Što se tiče institucije, bilo koja Univerzitetska Klinika, ako Vam odgovara dodjite u Niš.
      Srdačan pozdrav,
      Doc Krasić