Poštovani doktore,
    imam 19 godina i poblem sa krajnicima....pre tri meseca sam imao gnojne angine, gde mi je konstatovana mononukleoza, tri meseca sam ležao, jer su mi jetra i slezina bile uvećane da bi mi na kraju rekli da nije mononukleoza, već nešto drugo...ništa direktno nije mi rečeno, ali meni je bilo bolje...i pre mesec dana sam imamo upalu krajnika otekli su, doktor mi je prepisao amoksicilin, pa zatim posle dve nedelje bez bola ponovo otiču i doktor mi prepisuje sinacilin.....i savetuje mi da ih izvadim.
    Mene interesuje da li je istina da se vadjenje ne sme vršiti u zimskom periodu i gde rade totalnu anesteziju?

    Odgovoreno: 24. 12. 2008.
    • Poštovani,
      Nepostoji takva kontraindikacija za uklanjanje krajnika. Trebalo bi da poslušate savet Vašeg doktora i uklonite krajnike. To možete uraditi u svakoj ustanovi tipa opšte bolnice i Kliničkog centra u opštoj anesteziji.
      Srdačan pozdrav,
      Doc Krasić