Imam hipertrofiju levog massetera. Na licu se to primećuje kao oteklina (kvrga). Da li je moguće rešiti hiruškim putem? Koliko je operacija ovog tipa teška i bezbedna po dalje komplikacije, obzirom na nerve i krvne sudove koji tu prolaze? Koliko košta jedan ovakav hiruški zahvat?
    Unapred HVALA!!!

    Odgovoreno: 24. 12. 2008.
    • Poswtovani! Naradvno da je takva hiorurska procedura izvodljiva, no nazalost malo je podataka za detaljan odgovor. Neophodno je da se javite Vasem maksilofacijalnom hirurgu, koji ce Vam dati adekvatan savet i preporuku, uz predhodnu dijagnostiku. Srdacan pozdrav! Doc Krasic