Poštovani,
    Da li usled teškog vađenja umnjaka i cimanja vilice prilikom vađenja i anestezije koje sam primio dve ili tri pošto je sam zahvat trajao sat i petnaest minuta. Da li usled svega toga je moguće da mi se javi tinitus na toj strani gde je umnjak bio. Tinitus mi traje već više od dve godine.
    Hvala.

    Odgovoreno: 24. 12. 2008.
    • Postovani! Da bi se kao uzrok Vaseg Tinitusa, proglasila ekstrakcija zuba trebalo je odmah nakon same ekstrakcije, sprovesti adekvatnu dijagnostiku. Ovako, je sada nemoguce tvrditi da je to uzro. No, potrebo je da se javite otologu , koji ce sprovesti adekvatnu dijagnostiku i predloziti lecenje. Srdacan pozdrav! doc Krasic