Poštovani,
    moja dijagnoza je Excisio Tu vestibuli nasi I.dex. et reconstructio defecti cum lobo cutis regionalis. Bio sam u bolnici radi operativnog lečenja tumorozne promene vestibuluma nosa desno. Kliničkim pregledom na prijemu inspekcijom i endonazalno evidentirano Tu promenu veličine 2x1,5 cm koja zahvata desni vestibulum i medijalno krilce desne alarne hrskavice i prominira spolja pri čemu septum nije zahvaćen. Nakon odgovarajuće preoperativne pripreme dana 18.11.2008. sam operisan. Za postoperativni tok koji je protekao uredno uz ordiniranu antibiotsku, antiedematoznu i analgetsku terapiju, a nakon lokalne toalete dren mi je skinut trećeg, a konci sedmog dana, ne primam nikakvu terapiju.
    Da li potrebna neka terapija i dalje lečenje?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 10. 12. 2008.
    • Postovani! Na osnovu onoga sto ste naveli iz Vase otpusne liste, moze se reci da ste imali adekvatnu hirursku proceduru, no, neophodna je histopatoloska dijagnoza. Na osnovu iste bi mogao da Vam kazem o eventualnoj terapiji. Srdacan pozdrav! Doc Krasic