Imam 18 godina. Pre 4 dana sam operisao krajnike (hirurškim zahvatom). Lekar koji me je operisao rekao mi je da sam u jednom imao neku kao lopticu punu gnoja. Takodje je rekao da je dobro što sam ih operisao, tj krajnje je bilo vreme. Sada sam rešio malo da pogledam na netu šta pišu o operaciji krajnika i na jednom sajtu pročitao da nije baš preporučljivo vaditi krajnike u mojim godinama jer može da dodje do narušavanja hormonalnog balansa. Takodje sam pročitao da sada rade operacije zamrzavanjem, što je mnogo bolje.
    Da li je to tačno da može da dodje do problema i da li sam možda mogao da radim zamrzavanjem? Koliko se dugo zadržava bol i povišena temperatura? Pijem diklofenak 100mg i cefaleksin 500mg 2x2 Hvala Vam puno unapred.