Do sada sam 4 puta operisala polipe u nosu, poslednji put pre 4godine. Ne mogu ni antihistaminicima, ni kortikosteroidima, ni antibioticima, slanim kapima više da kontrolišem njihov rast. Dešava se i da vremenske promene dovedu do njihovog bubrenja, pa moram da udišem vazduh na usta.
    Postoji li neki način, sem hiruškog, da mi se pomogne. Astmatičar sam i strah me je opšte anestezije. Šta mi možete reći o korišćenju lasera, kao i da li ga neko u Nišu primenjuje?
    Molim Vas pomozite mi

    Odgovoreno: 26. 11. 2008.
    • Postovana! Neophodno je uraditi alergijske probe, kako bi iskljucili alergijsku komponentu, zatim bris nosa i grla, kao i adekvatnu rtg dijagnostiku. Za sada niko u Nisu neposeduje laser za uklanjanje polipa nosa. Srdacan pozdrav! Doc Krasic