Nakon godinu dana lečenja (hemo, zračenje, hemo) mog oca su pre 10 dana otpustili sa IORS-a kao neizlečiv slučaj (karcinom jezika). Pre 7 dana počeo je da pije Segidrin. Mislim da nemamo šta da izgubimo, s obzirom da ga je medicina otpisala. On je trenutno izuzetno slab (59kg na 177cm), jezik u potpunosti ispunjava usnu supljinu i dobrim delom je van ustiju.
    Interesuje me da li imate ikakvih informacija kada je u pitanju lečenje sa Segidrinom. U globalu se pridržavamo dijete. Jedino što mora da uzme Analgin kada bolovi postanu jači. Danas su mu vadili krv i PLT iznosi 672, ALT 123. PLT mu je inače povišen od kako je dijagnostifikovan kancer. Da li sme da pije i neki lek protiv visokih trombocita?
    Hvala

    Odgovoreno: 17. 11. 2008.
    • Poštovana,
      Neophodno je da se konsultujete sa onkologom, koji će na osnovu fizikalnog pregleda, laboratorijskih nalaza i eventualnih drugih neophodnih analiza odrediti odredjenu terapiju, koja je najbolja za Vašeg oca.
      Srdačan pozdrav,
      Doc Krasić