Dešavaju mi se povremena obilna krvarenja iz nosa...jednom je krv zaustavljana tamponadom, jednom `spaljivanjem` kapilara...jaako se loše osećam kada mi se to desi. Nemam hroničnih bolesti, ni visok pritisak, koagul.krvi i ostali rezultati su u redu, čak nisam bio ni pod nekim virusom tada.
    Interesujeme šta mogu da uradim da bi sprečio krvarenje, tj. da li je dobro da svakodnevno koristim rastvor morske soli u spreju ili neku mast za nos. Da li vlaženje vazduha u prostoriji smanjuje mogućnost krvarenja nosa i koje bih vitamine mogao dodatno da uzimam zbog ovog problema....
    Zahvaljujem se na Vašem odgovoru, unapred..

    Odgovoreno: 17. 11. 2008.
    • Postovani! Neophodno je da uradite bris nosa, i to sa nosne pregrade, u kojem je radjeno spaljivanje kapilara, to ce Vas odvesti do adekvatne terapije usmislu antibiotskih masti koje ce resiti infekciju, rastvor morske soli mozete uzimati nakon toga, kao i Vit. D, koji je povoljan za epitelizaciju. Srdacan pozdrav! Doc Krasic